Lego Harry Potter 2022 – najlepsze zestawy.
11 października 2022

Klocki Lego harry potter 2022 (już w sprzedaży) to bez wątpienia nie lada gratka dla małych konstruktorów i szczypta magii, w którą warto zainwestować. Wspaniałe wykonanie klocków pozwala dosłownie przenieść się na karty ulubionej powieści i samodzielnie reżyserować ukochane sceny. Dbałość o najdrobniejsze detale sprawia, że seria klocków o małym czarodzieju stała się jedną z najlepszych, jakie wyszły spod skrzydeł duńskiej firmy. Jakie zestawy cieszą się największą popularnością w 2022?

Szkoła Magii i Czarodziejstwa

Każdy fan Harrego Pottera marzy o tym, by chociaż na chwilę przenieść się do wspaniałej szkoły Magii i Czarodziejstwa. To miejsce wielu ważnych dla historii akcji, a przede wszystkim miejsce, w którym dosłownie wszystko staje się możliwe. Imponująca budowla pełna jest intrygujących zakamarków. Mieści się tutaj również cudowny gabinet profesora Dumbledore’a. LEGO® 76402 Harry Potter – Komnata Dumbledore’a w Hogwarcie to zestaw składający się z 654 elementów. W zestawie znajduje się również sześć minifigurek oraz legendarny feniks dyrektora szkoły. Otrzymujemy również odziedziczoną przez Harrego pelerynę niewidkę i myślodsiewnię, w której znajdowały się wspomnienia Albusa. Mając do dyspozycji taki zestaw można być pewnym, że zabawa będzie w stu procentach satysfakcjonująca.

Magiczne stworzenia

W świecie Harrego Pottera i jego przyjaciół nie brakuje dziwacznych stworzeń. Młody czarodziej miał się o tym przekonać między innymi w czwartej części powieści, kiedy to podstępem został zaangażowany do Turnieju Trójmagicznego. To właśnie wtedy miał zmierzyć się z Rogogonem Węgierskim – jednym z najniebezpieczniejszych smoków w historii magicznego świata. LEGO® 76406 Harry Potter – Smok rogogon węgierski to idealny zestaw dla osób, które pragną stworzyć wierną replikę tego cudownego stworzenia i ponownie odtworzyć zaciekłą walkę Pottera podczas pierwszego etapu turnieju. W zestawie znajduje się 671 elementów oraz jedna minifigurka w postaci Harrego Pottera na miotle. To właśnie miotła stała się dla młodego czarodzieja sposobem na przechytrzenie plującego ogniem smoka i zdobycie niezbędnego w kolejnym etapie smoczego jaja.